Półki LED

Zabudowa sufitu podwieszanego nie musi być trudna!

Stwórz wnęki lub wyspy sufitowe z idealnie wykończonymi kątami prostymi. Z naszych prefabrykatów z płyt gipsowo-kartonowych wykonasz eleganckie zabudowy do systemu nagłośnienia w suficie lub łatwo zamaskujesz nieestetyczne elementy wnętrza.

Zmień aranżację sufitu, dodając do niego dekoracyjny uskok w postaci sufitu podwieszanego po obwodzie całego pomieszczenia lub tylko wzdłuż wybranej ściany (bez kręcenia konstrukcji, bez szpachlowania i bez mozolnego szlifowania narożników).


Stosując gotowe formatki Regipro, wykonasz zabudowę sufitu podwieszanego aż do 80% szybciej, niż w tradycyjnej technologii.

W tradycyjnej suchej zabudowie, w której używane są typowe kątowniki aluminiowe, często powstają różnego typu deformacje i zniekształcenia powierzchni, co zdecydowanie przekłada się na problemy z uzyskaniem estetycznego efektu końcowego. Z nami oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze. Prefabrykacja w znaczący sposób zmniejsza ilość odpadów na budowie. Gotowe elementy pozwalają uniknąć Ci ryzyka całej masy pomyłek i błędów wykonawczych.
Półki sufitowe z oświetleniem LED rozświetlą oraz ocieplą optycznie każde wnętrze.

Fachowcy oraz majsterkowicze z roku na rok, coraz częściej korzystają z naszych gotowych rozwiązań architektonicznych. Półki LED Regipro to spora rewolucja w świecie tradycyjnej suchej zabudowy, która na stałe odmienia typowe budownictwo i architekturę wnętrz. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu realizacja nawet najbardziej nietypowych zleceń nie stanowi dla nas problemu.

Nie zapomnij o możliwości połączenia swoich półek sufitowych wraz ze sztukaterią. Gzymsy i listwy dekoracyjne WMB zdecydowanie ułatwią aranżację domowej przestrzeni.

Zobacz również:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sztukaterii na www.wmb.com.pl

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".