Kim jesteśmy?

Regipro jest marką własną i częścią Grupy WMB.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, a także dostrzeżeniu nowych trendów i potrzeb w budownictwie, powstała szeroka gama prefabrykatów do szybkiej zabudowy wnętrz — REGIPRO.

Nasze prefabrykaty gipsowo-kartonowe ułatwiają pracę oraz znacząco skracają czas remontu, co realnie przekłada się na oszczędność Twoich pieniędzy. Stosując nasze gotowe zabudowy G-K ograniczasz odpady do minimum (mniejsze koszt utylizacji oraz mniejsze straty na materiałach).

Czas

Posiadamy ponad 33-letnie doświadczenie produkcyjne na rynku budowlanym. Tworzymy produkty zaspokajając wysokie oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Ponad 8 lat silnie konkurujemy na zagranicznych rynkach z firmami z Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, czy Finlandii.

Dlaczego my?

Pasja i zaangażowanie na każdym etapie — od projektu po realizację. W swojej polityce stawiamy na rzetelną, uczciwą i sprawną obsługę klientów, profesjonalizm oraz najwyższą jakość materiałów używanych do produkcji. Kształtujemy przyjacielskie, trwałe i pełne zaufania relacje z naszymi Klientami. Kierujemy się zasadami uczciwej współpracy i partnerstwa.

Współpracujemy z wymagającymi Klientami, ich zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zdajemy sobie sprawę z tego, obsługa na najwyższym poziomie gwarantuje długoterminową współpracę oraz dalsze polecenia.

Ludzie

Sukces naszej firmy jest zbudowany na profesjonalizmie i zaangażowaniu całego zespołu. Dlatego tak ważne jest dla nas wsparcie naszych pracowników. 

Nasz Zespół to grupa pasjonatów i specjalistów w dziedzinie architektury, designu, produkcji i sprzedaży.

Made In Poland

Jesteśmy w 100% polską, rodzinną firmą z polskim kapitałem. Wszystkie etapy produkcji  mają miejsce na terytorium Polski, od projektowania, poprzez wykonanie, kontrolę jakości oraz pakowanie i wysyłkę. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz towar najwyższej jakości.

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".