Lamele

Jak w minimalistyczny sposób odświeżyć wystroju salonu lub sypialni? - Sprawdź Lamele gipsowo-kartonowe REGIPRO.

Lamele z G-K to wyjątkowa gama produktów ułatwiająca szybką i efektowną dekorację ściany lub sufitu. Pomaluj lamele na czarno lub zastosuj jasne kolory, przyklejając je na ciemnym tle. Efekt gwarantowany, który będzie zachwycał wszystkich domowników przez lata! Lamele ścienne to nie tylko estetyka, dzięki nim poprawisz również akustykę w pomieszczeniu, zmniejszając w znacznym stopniu pogłos. Dzięki temu pomieszczenia nie będą sprawiały wrażenia pustych.


Lamele z G-K to bezproblemowy i szybki montaż. Dotnij, przyklej i pomaluj!

Jeśli masz własną koncepcję na wykończenie pomieszczenia, to idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie lameli pojedynczych, co ułatwi Ci wykonanie dowolnego rozstawu między nimi. Przeciętne odstępy pomiędzy listwami lamelowymi to 3cm do 4cm.
Bardzo łatwy i szybki montaż na kleju oraz możliwość dowolnego docięcia sprawia, że pokrycie nim ściany staje się niezwykle proste.

Oczekujesz produktu ze standardowym rozstawem pomiędzy lamelami? Zastosuj nasze gotowe panele w klasycznej wersji prostokątnej lub stożkowej. Ich montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga szczególnych umiejętności. Na koniec pomaluj je w twoich ulubionych kolorach i ciesz się nowoczesnym wystrojem wnętrza.

Listwy i panele lamelowe REGIPRO są trwałe, wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i ewentualnej naprawie w przypadku uszkodzenia mechanicznego. (czego nie można powiedzieć o typowych lamelach z płyty MDF). Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości płyt gipsowo-kartonowych marki KNAUF, nasze lamele i listwy przez wiele lat będą "cieszyć oko".
Jako producent oferujemy szeroki wybór rozwiązań, indywidualne podejście do każdego Klienta, oraz atrakcyjne ceny.

Zamów próbki

Nie jesteś pewien, czy listwy dekoracyjne i lamele to produkty dla Ciebie? Skorzystaj z naszych próbek i przekonaj się sam, sprawdzając naszą wysoką jakość produktów przed zakupem.

Zobacz również:

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".