Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180
Listwa ścienna SL180

Listwa ścienna SL180

Wymiary:

Wysokość (A): 18 cm

Grubość (B): 1,7 cm

Długość (C): 199 cm

Materiał:

Płyta kartonowo-gipsowa

Zastosowanie:

Dekoracje ścienne, ramki.

W zestawie:

listwa Regipro 1 szt.

dostawa w 5 dni
69,50 zł
Brutto dostawa w 5 dni roboczych

 
osłona karnisza szczegóły

Listwy ścienne Regipro

Listwa ścienna to idealny wybór dla miłośników nowoczesnego designu, którzy cenią sobie prostotę i brak ozdobników. Jej wąska i niska konstrukcja sprawia, że doskonale wpasuje się w wykończenie wnętrz inspirowane najnowszymi trendami. Może być pomalowana na dowolny kolor, dzięki czemu łatwo dopasować ją do panującej w pomieszczeniu stylistyki. Listwa ta pozwoli na estetyczne oddzielenie poszczególnych kolorów bądź rodzajów wykończenia ścian, a także na stworzenie ciekawych ramek na ścianach. 

Pokrywając ścianę listwami z odstępem kilku centymetrów możesz również uzyskać efekt lameli lub żebrowania.

Wnęka na klej w tylnej części listwy pozwala również na ukrycie niewielkich kabli (do 4mm średnicy).

Listwy ścienne Regipro są wykonane z klasycznej płyty gipsowo-kartonowej zwykłej, dzięki czemu posiadają identyczną teksturę jak zwykła ściana z płyty i po pomalowaniu subtelnie komponują się z resztą pomieszczenia.

W odróżnieniu od produktów wykonanych z poliuretanu lub MDF, nasze listwy nadadzą się idealnie do dużych realizacji takich jak hotele ponieważ są wykonane z niepalnych materiałów w klasie A2-s1,d0. 

Montaż

Do docięcia elementów wystarczy zwykła piła i skrzynka uciosowa. Montaż odbywa się przy użyciu kleju montażowego np. kleju do sztukaterii Mardom Decor Fix Pro. 

Łączenia szpachlujemy masą gipsową (np. Knauf Uniflott), którą po wyschnięciu szlifujemy papierem ściernym. Następnie całość, po zagruntowaniu, malujemy wybraną farbą do wnętrz.

 

Jakość

Zapomnij o "pływających" i zaokrąglonych krawędziach. W naszej produktach krawędź jest ostra i idealnie prosta. 

Dzięki dokładnemu frezowaniu przez maszyny CNC każdej krawędzi masz gwarancję kąta 90 stopni oraz powtarzalnej długości.

Produkty Regipro wykonane są z materiałów dostarczanych przez renomowanych producentów takich jak KNAUF i ATLAS. Każda dostawa materiałów jest dokładnie sprawdzana w celu zachowania jednolitych parametrów produkcji.

 

03083
No reviews

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".