Listwa cokołowa CK050
Listwa cokołowa CK050
Listwa cokołowa CK050
Listwa cokołowa CK050

Listwa cokołowa CK050

Wymiary:

Wysokość (A): 5 cm

Grubość (B): 1,7 cm

Długość (C): 199 cm

Zastosowanie:

Dekoracje ścienne, ramki.

Materiał:

wzmacniana płyta Knauf DIAMANT 

W zestawie:

listwa Regipro 1 szt.

dostawa w 5 dni
64,29 zł
Brutto dostawa w 5 dni roboczych

 
osłona karnisza szczegóły

Listwy cokołowe Regipro

Listwy przypodłogowe z karton-gipsu? Pewnie pękną przy pierwszym uderzeniu, nie mówiąc o chłonięciu wody.

To prawda - standardowa płyta nie nadaje się jako materiał do listew cokołowych.

Natomiast listwy cokołowe Regipro są wykonane są z pancernej płyty Knauf DIAMANT, o trzykrotnie większej gęstości niż zwykłe płyty. Specjalne włókna w masie wzmacniają i usztywniają konstrukcję a dodatki impregnujące zapewniają odpowiednią ochronę przed płynami.

Jednak największą zaletą listew Regipro jest niepalność w klasie A2-s1,d0. Pozwala to na montaż przy rygorystycznych wymogach przeciwpożarowych np. w hotelach i budynkach użyteczności publicznej, a także poprawi bezpieczeństwo w Twoim domu lub mieszkaniu.

Design listew jest prosty i nowoczesny, doskonale wpasuje się w bieżące trendy w wystrojach wnętrz. Od wewnętrznej strony znajduje się kieszeń na klej w której możesz dodatkowo ukryć niewielki kabel (do 4mm średnicy).

Produkt dostępny jest w kilku wysokościach, tak aby można było dopasować listwę do wysokości pomieszczenia.

 

Montaż

Montaż listwy jest prosty i nie wymaga skomplikowanych narzędzi. Wystarczy piła, korytko uciosowe oraz papier ścierny.

Pierwszym etapem jest przyklejenie przy pomocy kleju montażowego (np. Mardom Decor Fix Pro). Następnie łączenia szpachlujemy masą gipsową (np. Knauf Uniflott), którą po wyschnięciu szlifujemy papierem ściernym. Całość, po zagruntowaniu, malujemy dowolną farbą do wnętrz.

 

Jakość

Zapomnij o "pływających" i zaokrąglonych krawędziach. W naszej produktach krawędź jest ostra i idealnie prosta. 

Dzięki dokładnemu frezowaniu przez maszyny CNC każdej krawędzi masz gwarancję kąta 90 stopni oraz powtarzalnej długości.

Produkty Regipro wykonane są z materiałów dostarczanych przez renomowanych producentów takich jak KNAUF i ATLAS. Każda dostawa materiałów sprawdzana jest dokładnie sprawdzana w celu zachowania jednolitych parametrów produkcji.

 

03086
No reviews

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".